יום ראשון, 28 באוגוסט 2016

קופיסטודיו: "הזמנת עבודות דפוס מהפלאפון עד 2017"

היום נדבר על המהפכה הבאה בבתי דפוס במודיעין. ובאופן כללי בכל תעשיית בתי הדפוס. בית דפוס מפתח בימים אלו אפליקציה & אתר למחשב & אתר מותאים למובייל - שכולם הם בעצם חלק ממהפכה טכנולוגית חדשה שתגרום להזמנות דפוס להיות פשוטות ומהירות יותר מתמיד.


האם עד 2017 תוכלו להזמין פליירים \ כרטיסי ביקור וכל עבודת דפוס דרך הפלאפון?
קופיסטודיו הכריזה כי עד שנת 2017 קופיסטודיו תאפשר לשלוח עבודות דפוס וההעתקות אונליין דרך המחשב או הפלאפון באתר מותאם & אפליקציה בפאנל שלא ניראה לעולם! קופיסטודיו הוא בית דפוס ומכון העתקות במודיעין שנפתח לקראת שנת 2016, והחליט תוך שנה מיום הקמתו לצאת עם משהו ייחודי בידיים שיאפשר לאנשים עסוקים \ ללא אפשרות גישה ישירה לעסק ואף גם למחשב.

תוכלו מהפלאפון לעלות את הקובץ משלל מקומות בפשטות!
תוכלו לבחור מאיפה לבחור את הקבצים, היישר מבחירת תמונה מהגלריה ועד לקבצים מהGoogle docs, ואם חשבתם שזה הכל - לא רק שלאחר שתספקו את המיקום שלכם תוכלו לקבל את העבודה במשלוח עד הבית - בנוסף לכך תוכלו לקבל מעקב האם העבודה בתהליך, האם היא בדרך אליכם וכו'. בתי דפוס במודיעין שוברים שגרה מפעם לפעם וממשיכים לפתח את התעשייה - לשנת 2017 קופיסטודיו - בית הדפוס לוקח את המושכות לידיים ועושה את הצעד הבא.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מבצע על סט כרטיסיות בקופיסטודיו

מחפשים מבצע חדש לעסק שלכם? לכבוד השקת החותמות העגולות המודפסות בטכנולוגיית הפלאש המובילה בעולם קופיסטודיו מספקת מבצע חדש על כרטיסיות...