יום שני, 17 באוקטובר 2016

חידוש גרפי לכל עסק במודיעין


רוצים לחדש את הגרפיקה של העסק שלכם? קופיסטודיו מספקת שירותים גרפיים מקצועיים למטרות מסחריות ואישיות כאחד. בית הדפוס במודיעין ומכון ההעתקות לא רק מספק מגוון רחב של שירותי דפוס אלא גם נמצא עמוק בתחום המיתוג העסקי. זמן רב שקופיסטודיו ממתג עסקים צעירים וותיקים מחדש, ומחדש את הגרפיקה הייצוגית שלו לטובה.

מה אנחנו עושים בתחום המיתוג העסקי?
  • מבינים את העסק שלכם - קופיסטודיו לוקח מידע על הלקוחות (העסקים אשר פונים אלינו), מגיע לתחום העיסוק העיקרי של העסק, וגורם ליתרונות של העסק להיכנס במובן הגרפי - כדוגמת לוגו , אשר כיום מוכח שעובד טוב יותר כאשר ממחיש את תחום העסק בטיפוגרפיה עם שם העסק תוך כדי יציאה מהקופסה ושגרת הלוגואים הבסיסיים.
  • חידוש לגרפיקה מודרנית - עולם הגרפיקה משתנה משנה לשנה, עיצובים ועבודות גרפיות שנראו לנו פעם ברמה מאוד גבוהה (ממש החל מלפני שנתיים או שלוש) כיום נראים לנו מאוד מיושנים ודורשים שיפור, הרף עולה - קחו לדוגמה את גוגל, הוקמה בשנת 1998 - מאז ועד היום נחשבת למנוע החיפוש הגדול והטוב ביותר בעולם, הסיבה העיקרית - משנה לשנה מחדש ומנגיש יותר את הגרפיקה שלו על מנת להפוך אותו לטוב ביותר לשנה הנוכחית, מזה 20 שנה. בית הדפוס של מודיעין מבצע את העבודה לכל לקוחותיה בשילוב של הנראות המומלצת כיום, לפי סטנדרטים גרפיים שכיום נחשבים למאוד נחוצים.
  • מקשיבים ללקוח - לבית הדפוס במודיעין תוכלו להגיע תמיד לאחר שיחה קצרה ותיאום פגישה עם המעצב הגרפי, תוכלו להגיע, לכוון את העיצוב לשביעות רצונכם, ולהיות חלק מלא עד התוצר הסופי. כל זה נעשה במחירים האטרקטיביים ביותר במודיעין.
תחום הגרפיקה והמיתוג העסקי הוא תחום שנעשה בקופיסטודיו על הצד הטוב ביותר, בעלי העסקים המעוניינים לשדרג ויזואלית את העסק - זה הזמן.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מבצע על סט כרטיסיות בקופיסטודיו

מחפשים מבצע חדש לעסק שלכם? לכבוד השקת החותמות העגולות המודפסות בטכנולוגיית הפלאש המובילה בעולם קופיסטודיו מספקת מבצע חדש על כרטיסיות...